Upravit stránku

Evidence a schvalování smluv a smluvních dodatků

Vyrostla vaše firma natolik, že by potřebovala centralizovat a zefektivnit evidenci smluv? V tom případě vám doporučujeme náš systém, který vám usnadní převod smluv do elektronické podoby a jejich evidenci včetně všech dodatků a dalších souvisejících dokumentů. V další fázi vám, v případě zájmu, pomůžeme také s elektronickým schvalováním smluv. Naše aplikace

  • Funguje v prostředí internetového prohlížeče a nevyžaduje instalaci speciálních doplňků nebo klientského rozhraní na koncová PC uživatelů.
  • Součástí dodávky je adaptace dle vašich požadavků, můžete začít s prostou evidencí smluv a aplikaci postupně rozvíjet dle vašich potřeb.
Pokud chcete řešit evidenci smluv komplexně včetně procesu schvalování smluv, pak vám rádi dodáme ucelené řešení pro jejich evidenci, digitalizaci i schvalování. Pokud však chcete začít s cenově přijatelnějším řešením, které může postupně růst s vašimi potřebami, pak vám v prvním kroku nabídneme elektronickou evidenci nově vzniklých dokumentů včetně nástrojů pro digitalizaci. Jakmile pak budete mít systém zaběhnutý, můžete si vydefinovat jednotlivé kroky a osoby, které působí ve schvalovacím procesu a začít i s elektronickým schvalováním smluv. Všechno vám rádi vysvětlíme, představíme a pomůžeme nastavit.
Josef Vacek, obchodní oddělení eHOUSE Services

Základ našich aplikací tvoří řada robustních technologií předních světových výrobců

Vaše smlouvy budou bezpečně archivované a přístupné jen oprávněným uživatelům

Využívané provozní technologie nabízejí celou řadu možností, jak řídit přístup k uloženým záznamům smluv. Oprávnění přístupu k vašim dokumentům a jejich editaci lze definovat jak pro jednotlivce nebo skupiny uživatelů, tak i řídit dynamicky dle pozice uživatele v podnikové struktuře

Systém bude sladěný s procesy ve vaší společnosti

Nezáleží na tom, jak komplexní a obsáhlý je proces vzniku, změny nebo ukončování vašich smluv. Systém lze plně přizpůsobit vašim požadavkům a konkrétním podmínkám ve firmě. Aplikace můžete propojit s ostatními systémy vaší IT infrastruktury – vazba na SAP nebo jiný ERP systém.

Ozvěte se nám. Rádi s vámi probereme vaše požadavky a vypracujeme cenovou nabídku

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.