Upravit stránku

Používané technologie

K2 Platform

Platforma K2 nabízí robustní nástroj jak pro automatizaci podnikových procesů ve velkém měřítku, tak i pro rychlou digitalizaci stále se měnících pracovních postupů dle momentální ad hoc potřeby jednotlivých oddělení ve firmě.

Platforma K2 je mj. kompatibilní s technologií SharePoint a výrazně rozšiřuje možnosti tvorby workflow nástrojů na této platformě.

Pro více informací navštivte stránky výrobce ZDE.


.NET

Jedná se o soubor technologií a programovacích metod umožňující vývoj webových i desktopových aplikací.


Microsoft SharePoint

Platforma SharePoint vč. SharePoint Online je platformou skvěle integrovanou se technologií K2 (viz výše). Díky této integraci lze vytvářet vlastní formuláře zasazené do prostředí Sharepoint a definovat komplexní workflow procesy.


IBM Xpages

Programovací model je postaven na standardních vývojových jazycích pro web: JavaScript, Ajax, Java, Dojo Toolkit, Server-side JavaScript and JavaServer Faces.
Jako provozní platforma slouží Domino Server vhodný pro vývoj a provoz různých procesů a dokumentově orientovaných aplikací dostupných přes web a mobilní zařízení.

Kombinace vhodného licenčního modelu provozní platformy a možností technologie IBM XPages umožňuje implementovat komplexní a robustní aplikace za velmi výhodných cenových podmínek.
 


JAVA, JavaScript, HTML...

Nabízíme vývojářské a programátorské služby při budování ucelených systémů i vývoji ad hoc aplikací.


IBM Domino/Lotus Notes

Provozní platforma pro vývoj komplexních procesů a dokumentových aplikací. Dovoluje používat vlastní klientské rozhraní (Lotus Notes klient) nebo koncipovat aplikace jako webově orientovaná řešení. Systém využívá vlastní typ NoSQL databáze. Lze je integrovat do různorodé podnikové infrastruktury a využívat data ze systémů třetích stran.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.