Upravit stránku

Aplikace schvalování faktur a objednávek

SCHVALOVÁNÍ FAKTUR

Zkraťte a usnadněte si proces schvalování přijatých faktur. Nabízíme vám aplikaci, se kterou získáte dokonalý přehled nad stavem a odbavováním svých dokladů. S komplexními nástroji můžete paralelně schvalovat, likvidovat faktury po položkách a využívat vazby na modul objednávek nebo jiné externí systémy (ERP).

Díky propojení s objednávkami můžete sledovat celý cyklus finančních výdajů a investic od fáze požadavku, až po jejich úhradu.

Jistě oceníte i různé kontrolní mechanismy, které vás upozorní na neoprávněné úhrady nad schválený rámec objednávky. Můžete sledovat požadavky napříč podnikovou hierarchií a kontrolovat, zda jsou v souladu se schválenými finančními limity.

SCHVALOVÁNÍ OBJEDNÁVEK

Objednávky, respektive nákupní a investiční požadavky patří k procesům, které probíhají ve všech společnostech všech velikostí. Abychom vám tyto procesy usnadnili, poskytujeme:

  • Dodávky komplexních workflow řešení pro schvalování objednávek, které lze propojit např. s podnikovým ERP systémem nebo dalšími moduly: Schvalování faktur a Evidenci smluv.
  • Jednoduché, dílčí workflow aplikace pro rychlé řešení momentálních adhoc potřeb. Ty můžete postupně rozšiřovat a navyšovat jejich komplexnost tak, jak bude růst vaše společnost.

Aplikace funguje v prostředí webového prohlížeče bez nutnosti instalace klientského rozhraní nebo dílčích komponent na uživatelská PC. Vytvořit vám můžeme rovněž aplikaci s responzivním designem pro použití na mobilních zařízeních.

Ozvěte se nám. Rádi s vámi probereme vaše požadavky a vypracujeme cenovou nabídku

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.