Upravit stránku

Workflow aplikace, webové aplikace, zakázkový vývoj

Již řadu let zajišťujeme pro naše zákazníky vývoj implementaci systémů, které pomohou s řízením libovolných podnikových procesů. Realizujeme dodávky worfklow aplikací zcela adaptovaných na podmínky průběhu procesů ve vaší společnosti. 

Kromě standardních procesů vyskytujících se ve všech firmách (např. schvalování objednávek a faktur, schvalování dovolených a pracovního volna atd.)  vám dodáme nástroje podpory nestandardních“ procesů a agend, vyplývajících z druhu vaší podnikatelské činnosti. V minulosti jsme takto realizovali například:

 • Řízení procesu odkupu pohledávek - faktoring (AXA)
 • Řízení procesu vnitropodnikových převodů majetku (UNIQA pojišťovna, a.s.)
 • Řízení procesu nákupu audiovizuálních děl (CET 21, spol. s r.o.)
 • Řízení procesu plánování/vytěžování dopravy (WAVIN ekoplastik, s.r.o.) a mnoho dalších.

Součástí našich služeb je vždy zhodnocení a analýza vašich požadavků a návrh odpovídajícího řešení. Zvážíme nejvhodnější technologie, potřebný rozsah a metody integrace do vaší stávající IT infrastruktury. Vyhodnotíme přitom i možnosti použití vašich stávajících systémů (například tiskových a skenovacích zařízení a jejich využití pro digitalizaci dokumentů) pro dosažení maximální cenové optimalizace.

Josef Vacek, obchodní oddělení eHOUSE Services

Využijte zakázkový vývoj webových a mobilních aplikací

Pokud máte specifický požadavek na tvorbu aplikací, ozvěte se nám. Zcela nezávazně s vámi rádi projednáme možný postup řešení.

Napište nám, o jaké aplikace a systémy máte zájem, nebo s jakými procesy byste chtěli pomoci. Rádi se za vámi stavíme a připravíme bezplatnou nabídku.

Technologie a systémy, se kterými pracujeme

 • . NET Framework

  .NET

  Jedná se o soubor technologií a programovacích metod umožňující vývoj webových i desktopových aplikací.

 • IBM XPages

  IBM XPages

  Programovací model je postaven na standardních vývojových jazycích pro web: JavaScript, Ajax, Java, Dojo Toolkit, Server-side JavaScript and JavaServer Faces. Jako provozní platforma slouží Domino Server vhodný pro vývoj a provoz různých procesů a dokumentově orientovaných aplikací dostupných přes web a mobilní zařízení.

  Kombinace vhodného licenčního modelu provozní platformy a možností technologie IBM XPages umožňuje implementovat komplexní a robustní aplikace za velmi výhodných cenových podmínek.

 • K2 BackPearl

  K2 BackPearl

  Sofistikovaný nástroj pro modelaci (BPM) a řízení libovolně složitých podnikových procesů. Intuitivní prostředí vám umožní rychle definovat jednoduché úkoly typu žádosti o dovolenou i vysoce komplexní procesy procházející napříč společností. A to včetně datové integrace se systémy třetích stran (SAP a další).

  Pro tvorbu uživatelského rozhraní můžete mimo jiné využít technologie Microsoft .NET framework, Sharepoint nebo K2 SmartForms (technologie pro definici webových formulářů bez nutnosti programování).

 • K2 SmartForms

  K2 SmartForms

  Nástroj pro rychlou tvorbu webových formulářů stylem „drag&drop“ (bez nutnosti psaní kódu). Komponenty můžete používat opakovaně a napříč všemi podnikovými procesy.

  V kombinaci s provozními nástroji patentované technologie SmartObjects lze ve formulářích konsolidovat data z různých externích systémů nasazených ve vaší infrastruktuře.

 • IBM Domino/Lotus Notes

  IBM Domino/Lotus Notes

  Provozní platforma pro vývoj komplexních procesů a dokumentových aplikací. Dovoluje používat vlastní klientské rozhraní (Lotus Notes klient) nebo koncipovat aplikace jako webově orientovaná řešení. Systém využívá vlastní typ NoSQL databáze. Lze je integrovat do různorodé podnikové infrastruktury a využívat data ze systémů třetích stran.

 • Java, JavaScript, HTML, XML...

  Nabízíme vývojářské a programátoské služby při budování ucelených systémů i vývoji adhoc aplikací. Tyto aplikace jsou určeny k okamžitému řešení momentálních potřeb z oblasti informační podpory.

Ozvěte se nám. Rádi s vámi probereme vaše požadavky a vypracujeme cenovou nabídku

 • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.